Mustafa Bayraktar – Avukat

Erzincan İli Cumhuriyet Mahallesi nüfusunda kayıtlı ve 12.10.1975 doğumlu olup, üniversite öğrenimimi Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde sonlandırdım. Yirmi yıldır hukuk alanında serbest avukatlık yapmaktayım, Türk Telekom Anonim şirketi ve bir kısım Kurum ve bankaların sözleşmeli avukatı olmakla birlikte yaklaşık 100’ ü aşkın ticari şirket ve ortaklığın ve şahıs bazında 1000 e yakın şahsın hukuki uyuşmazlıklarını çözümde yer
almaktayım.

Büromuzda Dinamik hukuk programı sayesinde uzaktan destekle dahi bağlanılabilen hukuk ve büro sitemi ile arşiv ve kayıt sitemimizi çağa uygun olarak tutmakta iş riskimiz nedeniyle de mesleki açıdan sigorta yaptırmaktayız.

Hukuk Büromuz şu an için beş kişiden oluşmakla beraber bünyesinde bir avukat, bir stajyer, bir icra takip elemanı, bir dava takip işleri elemanı ve bir de sekreter bulunmaktadır.

Büromuz yerleşim merkezi olarak Erzincan merkezinde Atatürk Mahallesi Eğinlioğlu işhanı kat:2 No:8 adresindedir. Ticari Uyuşmazlıklar başta yer almak üzere adli yargı alanına giren tüm uyuşmazlıklarda uzmanlığım mevcuttur. 15 seneyi aşkın süredir de ayrı bir icra servisimiz mevcuttur.

Avukat Mustafa Bayraktar, Erzincan Hukuk Bürosu, Erzincan Avukat, Bayraktar Hukuk

    Eğitim Bilgilerim

  • Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi

    Daha Önce Çalıştığım Yerler

    Almış Olduğum Eğitimler

 

Mustafa Bayraktar Hukuk ve Danışmanlık

Bayraktar Hukuk Bürosu şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.

Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.

Şirket ve kuruluşların hukuk müşavirliği, her türlü faaliyetlerine yönelik hukuki danışmanlık verilmesi, sözleşmelerin düzenlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği, kişisel verilerin korunması konularındaki hukuki işlemler ile dava ve icra takip işlemleri büromuzun faaliyet alanı kapsamındadır.

Büromuz Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları (Arabuluculuk ve Uzlaştırmacılık ) alanlarında Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerim

Benimle aşağıda yer alan iletişim kanalları ile
irtibat kurabilirsiniz.

Atatürk Mah. Nermi Tombul Cad. Adalet İş Merkezi
No:40/7 Merkez/ERZİNCAN

Avukat Mustafa BAYRAKTAR
+90 446 223 44 04
mustafa.bayraktar@erzincanhukukburosu.com
info@erzincanhukukburosu.com

Erzincan Hukuk Bürosu, Erzincan Avukat, Bayraktar Hukuk

İletişim Formu